Skip to content Skip to footer

Дуксер црна боја

1,990 ден

Wonder црниот дуксер е casual дуксер. Овој дуксер со капуљача, и минималистичкото лого Wonder кој ќе ве маѓепса со својата удобност, топлина и едноставност.

Clear
Број на артикал: N/A Категорија: Тагови: , ID:2338

Опис

Wonder црниот дуксер е casual дуксер. Овој дуксер со капуљача, и минималистичкото везано лого W кој ќе ве маѓепса со својата удобност, топлина и едноставност.

Дополнителни информации

Возраст

Деца и Возрасни

Пол

Универзален

Боја

Црна

Материјал

?

Големина

S, M, L, XL