Skip to content Skip to footer

Дуксер

2,590 ден

Wonder дуксерот е lifestyle дуксер. Внесете веселост и удобност со овој уникатен дуксер во вашите денови. Овој дуксер со капуљача со името на Wonder кој ќе ве маѓепса со својата удобност, а околината со ефектниот и уникатен изглед.

Clear
Број на артикал: N/A Категорија: Тагови: , , , ID:2382

Дополнителни информации

Возраст

Деца и возрасни

Боја

Бела

Материјал

?

Производител

?

Големина

S, M, L, XL