Skip to content Skip to footer

Маичка Wonder

1,490 ден

Wonder маичката е погодна за сите спортови. Со нејзината едноставност и удобен материјал ќе ви стане прв избор за вашите секојдневни активности.

Clear
Број на артикал: N/A Категорија: Тагови: , , , ID:19775

Опис

Wonder маичката е погодна за сите спортови. Со нејзината едноставност и удобен материјал ќе ви стане прв избор за вашите секојдневни активности.

Дополнителни информации

Возраст

За сите возрасти

Пол

Женски, Машки

Боја

Црна

Материјал

?

Производител

?

Спорт

скијање, трчање, фитнес итн

Големина

S, M, L, XL