Skip to content Skip to footer

Чорапи

750 ден

Бидете уникатни со чорапите на Wonder. Едноставен дизајн со кој секогаш ќе бидите ин во градот. Спортски чорапи кои може да се користат за низ град, за тренинг итн.

108 на залиха

Категорија: Тагови: , , ID:2381

Опис

Бидете уникатни со чорапите на Wonder. Едноставен дизајн со кој секогаш ќе бидите ин во градот. Спортски чорапи кои може да се користат за низ град, за тренинг итн.

Дополнителни информации

Пол

Универзален

Големина

Една и одговараат од број 36-44

Материјал

?